2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
10 db vegyes metszet és kisgrafika, közte Kopasz Márta (1911-2011) linómetszet, Nagy Zoltán (1916-1987) rézkarc, jelzett ceruzarajz, stb. Változó méretben és állapotban.