13869.
465. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Kútvölgyi Mihály (1944-2023) fotóművész felvétele egy XIX. századi, díszes faragott fa kapuról. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, szélén kisebb sérüléssel, foltokkal, 40x30 cm