19001.
465. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
Posewitz Tivadar: A Magas Tátra és a Szepesi Középhegység. Gyakorlati utmutató a természet kedvelői számára. Kassa, 1904, Maurer Adolf. Második átdolgozott és bővített kiadás. 366p. + egész oldalas és kihajtható térképek, + 1 térképmelléklet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzőkkel.