Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

19210.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Borsodi levéltári évkönyv V. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1985, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói félvászon kötés.
19211.

Rufpreis:
800 HUF
Zalaegerszeg város képeskönyve. Bp., 1978, Zalaegerszeg Város Tanácsa VB. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19212.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dessewffy Arisztid: Velencze I. köt. Bp., 1896, Kosmos, XIV+2+172 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált Korabeli illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, sérült kötéssel, egy-két lapszéli kisebb szakadással.
19213.

Rufpreis:
1 600 HUF
19214.

Rufpreis:
1 600 HUF
19215.

Rufpreis:
600 HUF
1,62
1,76
Ladislav Rozman: Kosice. [Kassa] fotóalbum. H.n., 1979. Vydavatelstvo Osveta. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Szlovák nyelvű képleírásokkal, külön füzetben 5 nyelvű összefoglaló. Kiadói egészvászon-kötés.
19216.

Rufpreis:
1 600 HUF
Buzai Csaba-Törköly József: Kardoskút története. Kardoskút, 2001. Kiadja Kardoskút Község Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19217.

Rufpreis:
1 600 HUF
19218.

Rufpreis:
1 200 HUF
19219.

Rufpreis:
1 400 HUF
(Bozsik Pál): Séták Egerben. Eger, 1915. (Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület) Érseki lyceumi könyvnyomda. 49 + [1] p. Egyetlen kiadás. Bozsik Pál (1884-1952) római katolikus pap, az egri szeminárium tanárának helytörténeti kalauza Eger települését mint a katolikus hit és a hazaszeretet városát mutatja be, ennek megfelelően a katolikus templomok és intézmények sorát részletezi egy városi séta keretében, majd a város kórházait méltatja. Oldalszámozáson belül gazdag egész oldalas fotóanyaggal. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.
19220.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF