6 000 HUF
Szladits Károly - Ujlaki Miklós - Villányi László: Kötelmi jog I-III. köt. Magyar magánjog mai érvényében. Összeáll., és jegyzetekkel ellátta: Dr. - - , Dr. - - ,és Dr - - . Törvények, rendeletek, joggyakorlat III. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadás. Bp., 1942-1944., Grill Károly, XXIII+1+743 p.; XVI+717 p.; XI+1+414 p. II. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince javított.