Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 255

19362.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Adrianus Rauch: Rerum Austriacarum Scriptores, qui lucem publicam hactenus non viderunt, et alia monumenta diplomatica nondum edita, quibus huius gentis aliarumque vicinarum medii aevi historia ac iura eius temporis publica provincialia, municipiala, feudalia et civilia uberrime illustrantur, ex authenticis bibliothecae augustae Vindobonensis, codicibus manuscriptis et diplomaticis instrumentis eruit ac edidit - -. Volumen I. Vindobonae, 1793, Apud Josephum Stahel, 16+544 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal, néhány kisebb lapszéli sérüléssel.
19363.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
(Fraknói) Frankl Vilmos: Pázmány Péter és kora. I-III. kötet.  Pest, 1868-1872. Ráth M. IX+632p. (2)+455p. (2)+395p. Sérült, szétvált fűzéssel, kiadói papírborítóval. Volt könyvtári példány.
19364.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Vay Dániel, gróf: Magyarország története. I. és III. kötet. (a II. hiányzik)  [Debrecen], 1888-1889. Debreczeni Ellenőr. 394 l. 2 sztl. lev.; 464 l. 2 sztl. lev. Az első kötetből a címkép hiányzik, amásorik kötet előzéklapján ceruzás firkák. Egységes korabeli félvászon-kötésben, az első kötet gerince sérült. Ritka
19365.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. 1-8. köt. (3. kötet hiányzik!) Bp., [1928], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Egységes kiadói félbőr kötésben, kopásokkal, 8. kötet gerince sérült.
19366.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Prutz, Hans: Kaiser Friedrich I. 1-2. kötet (3 kötetben teljes) Erster Band: 1152-1165. Zweiter Band: 1166-1177. Danzig, 1871. Kasemann. Korabeli aranyozott, egységes félbőr kötésben. Gombos Ferenc Albin (1873-1938) történész ex librisével és autográf tulajdonosi bejegyzésével 452+ 382p. .
19367.

Rufpreis:
8 000 HUF
19368.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
19369.

Rufpreis:
6 000 HUF
19370.

Rufpreis:
8 000 HUF
19371.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
19372.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 3. kötet Bp., 1937. Magyar Nemzeti Múzeum. 499 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
19373.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF