11935.
464. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm