Tarnóczi János:
A Szent István Bazilika éneklő kövei... A templom története és műemlékei.
Budapest, 1938. Szt. István Bazilika kiadása (Hellas irodalmi és nyomdai rt.) 124 + [2] p. Egyetlen kiadás.
Oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalas fényképekkel illusztrált művészettörténeti munka.
Aranyozott, enyhén sérült kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.