Budapest 150

Zahl der Lose: 47

Magyarországi népszokások. Összegyüjté Réso Ensel Sándor. Pesten, 1867. Emich. IX, 3 sztl. lev. 351 l. Korabeli kopott félvászon kötésben. Ragasztott borítóval, foltos lapokkal.
18144.

Rufpreis:
5 000 HUF
Némethy Lajos, némethy: Nagyboldogasszonyról nevezett Budapestvári Főtemplom történelme Második bővített munkálat (öt műmelléklettel). Esztergom, 1876. Horák Egyed. 239 + [1] p. + 5 t. (3 lith., 2 acélm., egy műmelléklet hiányzik és az utolsó lap. Kiadói papírkötésben sérült gerinccel
18145.

Rufpreis:
8 000 HUF
18146.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
18147.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1960 Budapesti városkép, életkép, állatkert kép. azonosításra váró fotóművész munkái. 13 db 9x14 cm
18148.

Rufpreis:
4 000 HUF
Margitszigeti részlet, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, jobb felső sarkában és kartonon kissé foltos, üvegezett fakeretben, 40x30 cm
18149.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1880 Bp. I., Fő utca 17. szám alatti ház udvara, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, 14x10 cm
18150.

Rufpreis:
5 000 HUF
18151.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
18152.

Rufpreis:
1 600 HUF
Budapest székesfőváros kerületi közigazgatásának szervezete. Az 1893. évi XXXIII. t.-cz. 24. §-a alapján a tanácscsal egyetértőleg kiadta: Halmos János, polgármester. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 458+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, az elülső szennylap kijár.
18153.

Rufpreis:
4 000 HUF
100 év a város peremén 1918-2018. (Az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet története). Szerk.: Almásyné Kovács Éva, Bálint Éva, Mátéffy Balázs. Bp., 2018, Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet. Kiadói papírkötés.
18154.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF