22010.
464. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
260 000 HUF
702,70 EUR, 764,71 USD
Pudrié, 14K arany, antik, jelzett,. mesterjegyes geometrikus és gilosált díszítéssel. nettó 18,6 g, d: 4,5 cm