10954.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Ernst Heilemann (1870-1936): Le Congrés de Pekin - A pekingi kongresszus. nagy méretű litográfia a k ép alatt a résztvevők facsimile aláírásával. Jelzett, sorszámozott no 32. 61x113 cm, 104x132 cm Nagy szakadásokkal, feltekerve / Ernst Heilemann (1870-1936): Le Congrés de Pekin - The Peking Congress. large-scale lithograph under the image with facsimile signatures of the participants with large tears, rolled up