13116.
464. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): A mozdulat, Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása, fotó kartonon, a hátoldalán feliratozva, a művész pecsétjével jelzett, a sarkain sérülésekkel, 38x27 cm