Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 24

19176.

Rufpreis:
8 000 HUF
Helbig René: Légiturista. A vitorlázó repülősport ismertetése. Jelenlegi és jövő fejlődése, különös tekintettel a magyarországi viszonyokra. (DEDIKÁLT). Bp., 1935, szerzői kiadás (Buschmann F. utódai-ny.), 92+(4) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől elvált borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19177.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Ádám József - Darvas Albert - Hidegkuti Nándor: A labdarúgás bűvös négyszöge. A labdarúgófedezetek és összekötők játéka. Bp., 1958, Sport. Kiadói kopott papírkötés. Megjelent 3100 példányban, régi intézményi bélyegzésekkel.
19178.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Nagy Béla: Nyilasi Tibi! Nyilasi Tibi! Nyilasi Tibor által ALÁÍRT példány! Fradi Futballmúzeum 43. Bp., 2003., Framy Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19179.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
11
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
19180.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
19181.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
A Besztercebányai Sport-Club alapszabályai. Besztercebánya, 1905, Hungária, 26+6 p. Kiadói papírkötés.
19182.

A Besztercebányai Sport-Club alapszabályai. Besztercebánya, 1905, "Hungária", 26+6 p. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
3 000 HUF
19183.

Rufpreis:
2 400 HUF
Royal Robbins: Sziklamászás. (Kezdők és haladók könyve.) Bp., 1986, Budai Alpin Club, 152 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a hátsó borító hiányzik, a gerincen kis szakadással. Ritka!
19184.

Rufpreis:
4 000 HUF
Sztrókay Lajos: A magashegyek veszélyei. Bp.,(1943),Magyar Sí és Turistaélet, 48 p. Benne plusz lapokkal, rajtuk: Kazinczy Gábor: A Tátracsúcs című írásával. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított kötéssel és gerinccel.
19185.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
19186.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Bay Béla - L. Réti Anna: Páston és páston kívül. (Dedikált.) Budapest, 1979. Sportpropaganda (Nyírségi Nyomda). 144 p. + 8 t. (kétoldalas táblákon fotóanyag). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Gábor Tamásnak nagyrabecsüléssel: Bay Béla. 1979 julius 9. Rövid életrajzi méltatások a magyar kardvívósport legendás mesteredzőiről és olimpikonjairól a századfordulótól az 1970-es évekig. Prov.: Gábor Tamás. [Gábor Tamás (1932-2007) olimpiai bajnok vívó, az 1964. évi tokiói olimpián párbajtőr-csapatban aranyérmet nyert, világbajnok, többszörös magyar bajnok.] Fűzve, Molnár István által tervezett kiadói borítóban. Jó példány.
19187.

Bay Béla - L. Réti Anna: Páston és páston kívül. (Dedikált.) Budapest, 1979. Sportpropaganda (Nyírségi Nyomda). 144 p. + 8 t. (kétoldalas táblákon fotóanyag). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Gábor Tamásnak nagyrabecsüléssel: Bay Béla. 1979 julius 9". Rövid életrajzi méltatások a magyar kardvívósport legendás mesteredzőiről és olimpikonjairól a századfordulótól az 1970-es évekig. Prov.: Gábor Tamás. [Gábor Tamás (1932-2007) olimpiai bajnok vívó, az 1964. évi tokiói olimpián párbajtőr-csapatban aranyérmet nyert, világbajnok, többszörös magyar bajnok.] Fűzve, Molnár István által tervezett kiadói borítóban. Jó példány.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF