20539.
464. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
19
[Rejtő Jenő] P. Howad: Bradley Tamás visszaüt. Bp., [1941], Nova, 159 p. A borító Pályi Jenő (1900-1953) munkája. II. kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (130-159. oldalak között.), a címlapon bejegyzésekkel.