12433.
463. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
180 000 HUF
486,49 EUR, 529,41 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.