Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Bp., 1941,Sing... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/463/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Pfadfinder~2000008/Dekany-Andras-A-fiuk-kiralya-Lord-Baden-Powell-elete-Bp-1941-Singer-es-Wolfner-Kisse-k~II3122733
3122733
17278
463
Scout
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Bp., 1941,Singer és Wolfner. Kissé kopott egészvászon kötés.
: nagy_andras