12157.
463. Gelaufene Fernauktion
Antik
9 000 HUF
Thangka, feltehetően Aryadeva ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x66 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.