Stich

Zahl der Lose: 88

11076.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): A magyar királi (király) koronázási ruhában. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben, 26,5×18 cm
11077.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Tsászári s királyi magyar lovas katona. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Lap széle vágott. Üvegezett fakeretben, 25×18,5 cm
11078.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Magyar Pantheon az 1825-1827. Pozsonyban tartott országgyűlések emlékezetére. Alapította s kiadta Ponori Thewrewk József. Az ismeretlen teljes sorozatból 15 db rézmetszetű portré, egyházi és világi főemberek portréja az ábrázolt személy kézjegye és titulusa, alatta címere. 23x32 cm Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben, egy-két lapon foltok. + sorozat 2. és 3. füzetének jó állapotú borítói, rajtuk a képek jegyzékével., Maguk a borítók nagyon ritkák.
11079.

Magyar Pantheon az 1825-1827. Pozsonyban tartott országgyűlések emlékezetére. Alapította 's kiadta Ponori Thewrewk József. Az ismeretlen teljes sorozatból 15 db rézmetszetű portré, egyházi és világi főemberek portréja az ábrázolt személy kézjegye és titulusa, alatta címere. 23x32 cm Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben, egy-két lapon foltok. + sorozat 2. és 3. füzetének jó állapotú borítói, rajtuk a képek jegyzékével., Maguk a borítók nagyon ritkák.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1704 J. Covens és C. Mortier: Segna (Velencai öböl) rézmetszet / Segna bay of Venice. Etched picture 36x29 cm
11080.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
11081.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11082.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
11083.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
11084.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Mária-kegykép a krisztinavárosi Havas Boldogasszony-templom oltárán (Altare B. Mariae Virg. in Ecclesia Budae in Christinopoli, Archidioecesi Strigonien). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap széle kissé sérült, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban s az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11085.

1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): Mária-kegykép a krisztinavárosi Havas Boldogasszony-templom oltárán (Altare B. Mariae Virg. in Ecclesia Budae in Christinopoli, Archidioecesi Strigonien). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap széle kissé sérült, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1860 Salzburg und seine Umgebung (Berchtesgaden, Ischl, Reichenhall), metszet, foltos, 20×25 cm
11086.

Rufpreis:
2 400 HUF
Citerajátékos (Zitherspieler), 1890-1900 k. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. J. Grammer, München kiadása. Dekoratív. kissé sérült fakeretben. 23x27,5 cm
11087.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF