10760.
463. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent, Pap Emil?): Lány virágokkal. Olaj, vászon. 80x60 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.