10765.
463. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1943. Olaj, vászon, kissé sérült. 99,5x80 cm