Somogyi Ede - Öt nyelvű szótár. - A magyar, német, angol, francia és olasz nyelv szótára. I-II. egybe kötve
Bp., 1895. Robicsek Zsigmond. 1580 p. Aranyozott félbőr kötésben, márványozott élekkel. sérült gerinccel