Egyházi beszédek. II. kötet. szerkesztő és kiadó: Török Pál. Pest, 184... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/463/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~2000048/Egyhazi-beszedek-II-kotet-szerkeszto-es-kiado-Torok-Pal-Pest-1845-Trattner-Karolyi~II3115754
3115754
20453
463
Books: Religion
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Egyházi beszédek. II. kötet. szerkesztő és kiadó: Török Pál. Pest, 1845. Trattner-Károlyi. 1 t. +(6)+ 538p. Aranyozott félvászon kötésben
: nagy_andras