Wil Huggen: A manók. Ford.: Takács Márta. Rien Poortvliet rajzaival. Bp.,2006,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, a két felső sarkán kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, a táblák alján kis ütődéssel.