Scheiber Sándor: Magyarországi zsidó feliratok. A III. századtól 1686-ig. Bp., 1960, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.