Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Görög Rezső rajzaival. Az előzéklapok rajzait Vezényi Elemér rajzolta. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. A szerző fényképeivel illusztrált. Kiadói kopottas, enyhén laza egészvászon-kötés. A borítón folttal.