4 000 HUF
19
cca 1936 A Szombathelyi üzletvezetőség állomásainak és iparvágányainak vázlatos helyszínrajzai. Stencilezés sokszorsított MÁV szakmunka,A-H+1-99 p. Haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel, bejegyzésekkel, 10x15 cm