temető költészete. Sírversek. Gerenday A(ntal) és fia ... síremlékmű gyárának 50 éves Fennállása alkalmából összegyűjtötte: Gerenday Béla.
Bp., 1898, (Esztergomi Lapok ny.). 80 p. Kiadói, aranyozott vászonkötésben első előzéklap kijár, egyébként jó állapotban