Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 159

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye I.-II. kötetek Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Bp.,[1909], Országos Monográfia Társaság, 1 (térkép) t. +4+VI+ 477 p.+ 2 t.; 4+616 p.+2 t. Gazdag képanyaggal, térképpel, műmellékletekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés kissé kopott, sérült
18000.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I-III. köt. [Komplett.] Szerk.: Bencze Géza, Koroknai Ákos et al. Bp., 1987, BKV. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18001.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Egy szatmári civis emlékiratai. Korrajz Szatmár-Németi város multjából. 1790-1820. Szatmártt [Szatmárnémeti], 1893, ,,Szabadsajtó-ny., 1 t. + 146 p. Kiadói papírkötés, sérült, borítóval, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel.
18002.

Egy szatmári civis emlékiratai. Korrajz Szatmár-Németi város multjából. 1790-1820. Szatmártt [Szatmárnémeti], 1893, ,,Szabadsajtó"-ny., 1 t. + 146 p. Kiadói papírkötés, sérült, borítóval, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel.

Rufpreis:
8 000 HUF
18003.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
18004.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Demeter Pál: Egri fényírók és fényirdák. Az egri fényképezés története 1842-1914. A szerző által aláírt! Eger, 2020, szerzői kiadás. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. (Ritka!)
18005.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
18006.

Rufpreis:
5 000 HUF
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Rakovszky Iván előszavával. Bp., 1985, ÁKV. Egy kihajtható színes térképpel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Reprint kiadás. Kiadói illusztrált műbőr kötés, jó állapotban.
18007.

Rufpreis:
6 000 HUF
18008.

Rufpreis:
6 000 HUF
1905 Zólyom vármegye községei és egyéb lakott helyei hivatalos neveinek jegyzéke. A magyar kir. belügyminister megbízásából kiadja az Országos Községi Törzskönyvbizottság. Bp.,1905, Pesti Könyvnyomda Rt., 14 p. Kiadói papírborítóval
18009.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1904 Máramaros vármegye községei és egyéb lakott helyei hivatalos neveinek jegyzéke. A magyar kir. belügyminister megbízásából kiadja az Országos Községi Törzskönyvbizottság. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 17 p. Kiadói papírborítóval
18010.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1904 Baranya vármegye községei és egyéb lakott helyei hivatalos neveinek jegyzéke. A magyar kir. belügyminister megbízásából kiadja az Országos Községi Törzskönyvbizottság. Bp.,1904, Pesti Könyvnyomda Rt., 23 p. Kiadói papírborítóval
18011.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF