Bücher: Jura

Zahl der Lose: 17

Suhayda János: A magyar polgári anyagi magánjog rendszere az országbíró értekezlet által megállapított ideiglenes törvénykezési szabályokhoz-alkalmazva. Pest, 1864, Trattner-Károlyi, XIV+459 p. Második átnézett, és az időközben kibocsátott szabályrendeletekhez alkalmazott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bélyegzésekkel, közte érsekújvári is, foltos lapokkal, néhány bejelöléssel.
18222.

Rufpreis:
8 000 HUF
23
18223.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18224.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18225.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Kis János: Vannak-e emberi jogaink. Bp., 1986, Független Kiadó. Szamizdat! Kiadói papírkötés, foltos.
18226.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (K. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, a gerincen ragasztott, egy oldalon tollal írt bejegyzéssel. A szerző által Vitéz Pálfi János egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány.
18227.

Rufpreis:
2 000 HUF
1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1945, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XIII+79 p. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kis lapszéli sérülésekkel. Benne számos fontos intézkedéssel, többek között a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20-án megkötött fegyverszüneti egyezményről, nagybirtokrendszer megszüntetéséről szóló törvénycikkekkel.
18228.

Rufpreis:
3 000 HUF
18229.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
18230.

Rufpreis:
6 000 HUF
Magyarországi rendeletek tára II. kötet, 30. évf., 1896. Szerk.: Országos Törvénytár. Bp., 1896. Pesti Könyvnyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés. Intézményi bélyegzővel + Magyarországi rendeletek tára I. kötet, 31. évf., 1897. Bp., 1897. Pesti Könyvnyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés. Intézményi bélyegzővel. Szakadásokkal.
18231.

Rufpreis:
1 000 HUF
1919 Magyarországi rendeletek tára II. kötet 811-1650p. Ötvenharmadik évfolyam, 1919. Kiadja a Magyar Kir. Belügyminisztérium. Bp., 1919. Átkötött félvászon-kötésben, szakadásokkal.
18232.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szladits Károly születésének 150. évfordulója. Szerk.: Sándor István - Czirfusz György. Bp., 2022, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18233.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF