Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 11

Vadas Jenő: Erdőműveléstan. Írta: - - az Erdészeti Akadémia rendes tanára, m. kir. erdőtanácsos, a Magyar Ornitológiai Központ levelező tagja. Az Országos Erdészeti Egyesület Deák Ferenc-Alapítványából 150 arannyal jutalmazott pályamunka. 220 szövegközti képpel. Bp., 1898., Országos Erdészeti Egyesület, (Pátra-ny.), XIV+2+711 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, kopott, javított, sérült gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!
18831.

Vadas Jenő: Erdőműveléstan. Írta: - - az Erdészeti Akadémia rendes tanára, m. kir. erdőtanácsos, a Magyar Ornitológiai Központ levelező tagja. Az Országos Erdészeti Egyesület Deák Ferenc-Alapítványából 150 arannyal jutalmazott pályamunka. 220 szövegközti képpel. Bp., 1898., Országos Erdészeti Egyesület, ("Pátra"-ny.), XIV+2+711 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, kopott, javított, sérült gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960 ,Minerva. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egyik lapon lapszéli, szöveget nem érintő apró sérüléssel.
18832.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Magyar kutyafajták. Bp., cca 1970 MAVAD Fekete-fehér képanyagggal illusztrált többnyelvű kiadvány az exportra szánt magyar vadász kutyákról Kiadói papírborítóval 32p.
18833.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kohár László: A solymászatról kezdőknek. Veszprém, 2011., Szerzői,(OOK-Press Kft-ny.) Színes képekkel, és fekete-fehér illusztrációkkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18834.

Rufpreis:
5 000 HUF
Deinert, [Bernhard]: Die Kunst des Schiessens mit der Schrotflinte. Winke und Erfahrungen aus Theorie und Praxis für Jäger [...] Berlin, 1908, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XII+210+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói szecessziós, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon Csörgey Titusz (1875-1961) ornitológus ceruzás cím- és névbejegyzésével.
18835.

Rufpreis:
2 400 HUF
Allan R. McCulloch: A Check-list of the fishes recorded from Australia. Part I. Sydney, 1929., The Australian Museum, 144 p. Angol nyelven. Kiadói szakadt papírkötés, foltos hátsó borítóval.
18836.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Ez elment vadászni... Jogszabályismeret, balesetelhárítás vadászoknak. Összeáll.: Nagy István. Bp., 2006, OMVK Fővárosi és Pest megyei Területi Szervezete, 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként tollas beírásokkal, firkákkal.
18837.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gordon Young: Thaiföldi vadászkalandok. Ford.: Kőszegi Imre. Bp., 1970, Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18838.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jagd und Angelsport in Ungarn. Bp., 1988. Corvina.
18839.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gyimesi György 2 vadászkönyve: A Meru lankáin. Vadászélmények. + Megzabolázott szenvedély. Pozsony, 1975-1981, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18840.

Rufpreis:
2 000 HUF
Millenniumi Vadászati Almanach, 2 kötet: Pest megye, Magyarország. H.n., 2001, Dénes Natur Műhely. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói műbőr-kötés.
18841.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF