Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 315

18456.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Grafikai Művészetek Könyvtára I-V., VII-XIV. kötetek. Szerk. és kiadja: Novák László.  1. köt.: Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek.;  2-3. Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. 1-2. köt.;  4. Dukai Károly - Novák László: Grafikai rajz és metszés.; 5. Walter Ernő - Novák László: A színek világa.; 7-13. Novák László: A nyomdászat története. 1-7. köt.;  14. Novák lászló: Betűszedés.;  Bp., 1925-1930., Világosság ny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap sarkán szamárfüllel. Nem teljes, a VI. kötet hiányzik.
18457.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítón kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka!
18458.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
18459.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
18460.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
18461.

Rufpreis:
8 000 HUF
18462.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
18463.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
18464.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Krizsán András: Balaton-felvidéki építészeti útmutató. Egy tájegység építészeti karaktergyűjteménye és útmutató tanulmánya. [Bp.,2013], Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet, 107+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a borítón kis gyűrődéssel, a könyvélein benyomódással, 21x29 cm
18465.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Nyaralóépítés a Balaton parton. Szerk.: Bánszky Zoltán - Egressy Imre. Bp.,1962,É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda, 81 p.+1 (kihajtható Balaton térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú spirálkötés, a térkép, és a borító foltos. Megjelent 3000 példányban.
18466.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
14
Kassák Lajos: Reklám és modern tipográfia. Szerk.: Csaplár Ferenc. Bp., 1999, Kassák Múzeum, 93+(3) p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18467.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF