19063.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
20
Id. Vaszary Gábor: Irredenta mese. Illusztrálta Vaszary Gábor. [Bp.,1926,]Pallas, 18 sztl. lev. 15 egészoldalas rajzzal. Kiadói, haránt alakú félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.