Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 9

Alexej Tostoi: Peter der Este I-III. Bande. Moskau, 1949., Verlag für Fremdsprachige Literatur. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítók széle kissé szakadozott, valamint a papírborítók foltosak, és az egyik javított.
19018.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gottfried Keller: Sieben Legenden. Mit 16 Originallithographien und Buchschmuck von Fritzi Löw. Wien,én.,Anton Schroll, 191+4 p.+16 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, ex libris-szel. Számozatlan példány. + Kiadói prospektussal.
19019.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Longmans New Supplementary Readers sorozat 2 kötete: Third Book: Tales of Romance. + Fourth Book: Tales of the Round Table. Based on the Tales in the Book of Romance Edited by Andrew Lang. London, 1929-1930, Longmans, Green and Co. Egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
19020.

Longman's New Supplementary Readers sorozat 2 kötete: Third Book: Tales of Romance. + Fourth Book: Tales of the Round Table. Based on the Tales in the Book of Romance Edited by Andrew Lang. London, 1929-1930, Longmans, Green and Co. Egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dickens, Charles: David Copperfields Jugendjahre. Ford.: Paul Moritz. Stuttgart, é.n. (cca 1890), 160+(8) p. + 4 (színes) t. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy kijáró képtáblával.
19021.

Rufpreis:
1 600 HUF
Márai Sándor: Himmel und Erde. [Ég és Föld]. Ford.: Zeltner Ernő. München, 2003, Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19022.

Rufpreis:
1 000 HUF
19023.

Rufpreis:
1 000 HUF
19024.

Rufpreis:
1 000 HUF
Somerset Maugham, W[illiam]: The Painted Veil. Collection of British Authors Tauchnitz Edition Vol. 4690. Leipzig, 1925, Bernhard Tauchnitz, 270 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19025.

Rufpreis:
1 000 HUF
Der See im Glase. Was muß ich wissen [...]. Leipzig, 1914, Verlag von Karl L. Scholl. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19026.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF