Rimini porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, aranyozott, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Rimini-porcelan-mokkas-csesze-es-alj-Matricas-aranyozott-jelzett-kis-kopassal~II2916010
2916010
11540
443
2200
Beschreibung: Rimini porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, aranyozott, jelzett, kis kopással
: karap_norbert