Porzellan

Zahl der Lose: 367

Hollóházi Szász Endre tervezte hegedű, kézzel festett, jelzett, hibátlan, (a hangolókulcsokon, a drótnál apró lepattanások) h: 65 cm
11175.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
11176.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 432,43
2 647,06
Zsolnay vetkőző akt. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 27 cm
11177.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
11178.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
11179.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41
11180.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm
11181.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
11182.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
11183.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
11184.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11185.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
11186.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF