1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt vörös szalagon" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, a függesztőkarikán fémjellel és "BACHRUCH" gyártói jelzéssel T:XF zománchiba / Hungary 1869-1916. "Silver Merit Cross with the Crown on red ribbon" hallmarked Ag decoration on ribbon, with "BACHRUCH" maker's mark on the suspension ring C:XF enamel error
NMK 222.