cca 1970-1980 Domoszlói Muskotály, 3 palack bontatlan palack félédes m... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Vintage-Weine-Getranke~500018/cca-1970-1980-Domoszloi-Muskotaly-3-palack-bontatlan-palack-feledes-matrai-feherbor-kopott-~II2790504
2790504
13317
443
2200
Vintage wines, drinks
Beschreibung: cca 1970-1980 Domoszlói Muskotály, 3 palack bontatlan palack félédes mátrai fehérbor, kopott, sérült címkékkel. 0,7lx3
: nagy_andras