13342. 443. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
2 800 HUF
0 HUF
1995 Gere Villányi Cabernet Sauvignon - Kékfrankos Cuvée Barrique, bontatlan palack száraz vörösbor,13%, pincében szakszerűen tárolt, kopott, kissé sérült címkével, 0,75 l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras