12182.
443. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm