Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Offi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500030/Keresztury-Dezso-Balaton-Officina-kepeskonyvek-Budapest-1940-Officina-71-p-Szamos-fekete-~II2915749
2915749
14532
443
Ships Balaton
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: hsz