Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500030/Eotvos-Karoly-Utazas-a-Balaton-korul-Bp-1957-Szepirodalmi-Konyvkiado-Kiadoi-felvas~II2894228
2894228
14542
443
Ships Balaton
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel
: nagy_andras