1918 Németh András felvidéki magyar hajóskapitány részére szóló olasz tengerészeti igazolvány (Federazione Nazionale dei Lavoratori del Mare - Associazione Nazionale Ufficiali della Marina Mercantile), fényképes, néhány bejegyzéssel. Egészvászon-borítóval, sérült fűzéssel.