13672.
443. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
1931 Berlin, Seiber Mária (19?-1975) zongoraművész, Keresztury Dezső (1904-1996) író, politikus későbbi feleségének előjegyzési naptára, nagyon sok bejegyzéssel Keresztury Dezsőre vonatkozóan és néhány feljegyzéssel a berlini Collegium Hungaricummal kapcsolatban, többek közt egy Kosztolányi estről. Több beazonosításra, megfejtésre váró névvel, feljegyzéssel. Vászonkötésben, sérült gerinccel. Kultúrtörténeti ritkaság!