13664.
443. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
24 000 HUF
1919-1927 Tinédzser lány naplója, szép kézírásos feljegyzések, korabeli, rendkívül dekoratív, fémveretes egészbőr-kötésben, kulccsal zárható (működő zárral), kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel, 19,5x13x2,5 cm