13655.
443. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
1905 Régi főkönyv, nemzetiszínű zsinórral fűzve, viaszpecséttel, bélyegzésekkel; az első néhány oldalon később beírt feljegyzésekkel (többi oldal üres, jó állapotban). Kissé kopott egészvászon borítóval, 30x24 cm