Design gyűrűtartó, csiszolt üveg tálkával, kis kopással, lekopott címk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Design-Mode~500013/Design-gyurutarto-csiszolt-uveg-talkaval-kis-kopassal-lekopott-cimkevel-jelzett-m-7-5-~II2921186
2921186
12430
443
Design - fashion
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Design gyűrűtartó, csiszolt üveg tálkával, kis kopással, lekopott címkével jelzett, m: 7,5 cm, d: 9 cm
: nagy_andras