Régi industrial stílusú íróasztali lámpa, fém, EAKV EV 201 szériaszámm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Regi-industrial-stilusu-iroasztali-lampa-fem-EAKV-EV-201-szeriaszammal-jelzett-hianyos-~II2921122
2921122
11900
443
Antique
Beschreibung: Régi industrial stílusú íróasztali lámpa, fém, EAKV EV 201 szériaszámmal jelzett, hiányos, kopásokkal m: 47 cm
: karap_norbert