Francesco Novelli (1767-1836) után, Antonio Regona (1760-1853) metszése: Sacramentorum institutio. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Lapszéli apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 20x26 cm