2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/2-db-rotacios-fametszet-az-egyik-Munkacsy-Mihaly-muve-utan-XIX-sz-vege-korul-korbevC3~II2893013
2893013
10705
443
Engravings
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: 2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz. vége körül, körbevágva / kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 32x23 cm körül
: ekb