10466.
443. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm